Jdi na obsah Jdi na menu
 


7.: Svatební noc

28. 11. 2009
Naruto seděl na posteli u nich v ložnici. Musel uznat, že rekonstrukce domu se opravdu povedla. I manželská postel byla velmi pohodlná. Ale… děsilo ho, co přijde teď.
Z koupelny se přestaly ozívat zvuky dopodající vody. Naruto se zachvěl. Na chvíli zauvažoval, že by si lehnul pod přikrývku a dělal, že spí, ale hned od toho upustil. Jeho máma měla pravdu-hned teď to bude lepší, než kdyby to protahovali.
Sasuke se opíral o umyvadlo a díval se, jak voda teče do odpadu. Na moment zauvažoval, že by přespal ve vaně, ale nechtěl to prodlužovat. Navíc si byl jistý, že to pro něj nebude ani zdánlivě tak hrozné, jako pro Naruta. Role byly jasně daný.
Sáhnul po ručníku a osušil si obličej. S tričkem se neobtěžoval a přešel do ložnice.
Naruto sebou, při zvuku otevírání dveří, mírně trhl. Ani on se neobtěžoval s košilí nebo trikem. Seděl tam jenom v pyžamových kalhotech. Stejně jako Sasuke, který se zarazil ve dveřích. S tichým povzdechem za sebou dveře zavřel a přešel k posteli. Sedl si vedle Naruta. Blonďáček se však odmítal na něj podívat. Zhluboka se nadechl.
„Pamatuješ, co jsem ti skoro před měsícem řekl na večeři?“ zeptal se tichým, mírným, melodickým hlasem. Naruto se mu zadíval do očí. Sasuke v nich mohl vyčíst strach, zranitelnost, ale také smíření se s osude. Vážně kývl. Pak oči zavřel a položil se na postel pře Sasukeho. Vlastně mu tím dal najevo, že mu věří. Sasuke natáhl ruku a asi milimetr nad jeho kůží s ní přejel od lemu kalhot až po krk. Tam na něj ruku jemně položil. Naruto sebou mírně škubl. Sasuke ruku zase stáhl. „Naruto,“ Naruto přikývl na znamení, že poslouchá. „Nechci, aby sme na to vzpomínali za padesát let jako to nejhorší, co nás v život potkalo. Uvolni se, prosím, trochu. Pak to bude příjemnější nám oboum,“ Naruto se nad jeho řečí zamračil, ale věděl, že má pravdu. Snažil se uvolnit.
K jeho překvapení byl další Sasukeho dotek jeho rty na Narutův krk. Naruto se neubránil vzrušenému mrazení. Sasuke se jemně, motýlími polibky, přesunul z jeho krku na bradavky. Jednou rukou ho jemně bradil po břiše a tou druhou jemně laskal jednu z bradavek. O tu druhou se staral rty, jazykem a částečně i zuby.
Nebylo to z nějaké přehnané náklonnosti. Jenom nechtěl, aby ho Naruto hned měl za grázla. A konec konců, kdyby to Narutovi nebylo aspoň trochu příjemné, ani on by z toho nic neměl. A tohle mohla být první a poslední příležitost, kdy bude toho blonďatého ďáblíka s nevinným kukučem mít. Ne že by mu za tak krátkou dobu přirostl k srdci, to ne! Jenom ho přitahoval. Silně ho přitahoval.
Když Narutovi bradavka pod péčí jeho pusy ztvrdla, vlhkou cestou se dostal k té druhé. Nyní obě ruce pátraly po jeho těle. Tentokrát to nezabralo ani tolik času a bradavka ztvrdla.
„Áaaach,“ unikl Narutovi první, tichý sten. Sasuke se pousmál. Naruto byl jemně zrůžovělí, ale Sasuke věděl, že studem to není. Ruku položil Narutovi na krk, jemně jí přejel po hrudi, břiše, mírně zabloudil do rozkroku, v kterém se začala rýsovat mírná boule, a zase zpátky. Naruto své prsty zarýval do prostěradla a skousl si rty. Sasuke se definitivně usmál. Věděl, že teď už má vyhráno. Pusou se přesunul z Narutovi hrudi k lemu jeho kalhot. Cestou se na chvíli zdržel u pupíku, do kterého zajel jazykem. Naruto znova slabě zasténal.
U lemu jeho kalhot se zastavil. Rukama mu jemně roztáhl nohy a klekl si mezi ně. Ruce přes kalhoty pyžama hladily vnitřní stranu jeho stehen. Na chvíli se musel pusou odtrhnout od jeho kůže. I on začínal zrychleně dýchat. Naruto stačil v poslední chvíli zadržet nesouhlasné zamručení.
Sasuke mu Lhoty mírně stáhl, až byly jeho boky odkryté, ale vše ostatní zůstalo zakryto. Nahnul se nad něj a začal ho líbat na podbříšku. Pomalu se posouval až k lemu jeho kalhot. Když se k němu dostal, zase se musel zkrotit. A tentokrát Naruto nesouhlasné zamručení nestihl zadržet. Sasuke se pousmál a jedním pohybem ruky ho zbavil kalhot.
Narutovi to však v tu chvíli bylo naprosto jedno. Sasukeho dotyky s ním udělali něco neskutečného. Díky jeho péči nabyl sto vnímat skoro nic jiného než jeho rty a ruce. A v tu chvíli mu bylo všechno ostatní ukradený. Chtěl v tom stavu zůstat navždy a přitom toužil po úžasném vysvobození. A pak ucítil závan horkého dechu na špičce své chlouby. Hlasitě, slastně zasténal a mírně se prohnul.
Sasuke se pousmál. Nepočítal až s takovou spoluprácí. Ale nemohl popřít, že se mu to líbí. Líbí se mu, jak Naruto sténá, jak se pod jeho doteky prohýbá. Dohánělo ho to k šílenství. Ale věděl, že musí ještě vydržet, i když i on s tím začínal mít mírný problémy. Rukou sáhl do stolku vedle postele. Vytáhl tubu s rubrikantem. Ale o tom Naruto nemohl vědět. Nejdřív olízl špičku, čímž si vysloužil další Narutovo zasténání. Pak ho celý pohltil do svých úst a nasadil velmi, velmi pomalé tempo. Tentokrát Naruto vykřikl slastí. Sasuke přesunul jeden ze svých prstů k Narutovi otvoru. Jemně, pomalu kolem něj kroužil. Nevypadalo, že by to Narutovi vadilo. Ve skutečnosti to skoro nevnímal. Zajel rukama do Sasukeho vlasů. Ale nezačal si udávat vlastní tempo. Jenom rukama jemně projížděl Sasukeho vlasy. Sasukemu se to líbilo. Jednou rukou otevřel tubu s rubrikantem a namočil si do ní prst. Naruto si stále ničeho nevšiml. Opatrně do něj jedním prste vnikl. Naruto opět vykřikl. Bylo to nezvyklé, ale ne nepříjemné. Sasuke počkal, až si Naruto na jeho prst zvykne, stále však dorážel jazykem a pusou na jeho penis. Po chvilce v něm prstem pohnul a tím pohladil Narutovi prostatu. Naruto slastně zasténal.
Sasuke cítil, že se už moc dlouho neudrží. Začala ho pohlcovat touha, vášeň. Žádná láska, ale plno touhy. A to samé vyřazovalo z Naruta. V rubrikantu si namočil další dva prsty a začal do něj pomalu vnikat druhým. Naruto na něj však tvrdě přirazil a znovu zasténal. Sasuke se pousmál a pustil Narutův úd ze své pusy. K Narutově překvapení ho políbil. Naruto teprve v tu chvíli překvapeně otevřel oči. Polibek byl dravý, plný touhy, chtíče, vášně. Jenom něžnost, jemnost a láska chyběly. To však ani jednomu nevadilo. Bojovali o nadvládu a přitom Sasuke Naruto opatrně třemi prsty roztahoval.
Po polibku se sasuke na naruta mírně pousmál a vrátil se mezi jeho nohy. Naposledy přejel jeho penis jazykem od kořene po špičku. Pak vyndal svoje prsty z Naruta, což se střetlo s blonďákovým nesouhlasem, a natřel si rubrikant na svou vlastní, vzrušením vztyčenou chloubu. Jednu Narutovu nohu si přehodil přes rameno a tu druhou mu odtáhl co možná nejvíc od těla. Začal do něj jemně pronikat. Naruto zavřel oči. Když v něm byl sasuke celý, vytekla mu z každého oka jedna slza. Sasuke se zarazil. Věděl, že to tak dlouho už nevydrží, neboť ho nehorázně vzrušil pohled na jeho penis, jak mizí v Narutově dírce, ale chtěl ho nechat aspoň trochu si zvyknout.
Naruto cítil, že se Sasuke nepohybuje, tak se pohnu sám. A v tu chvíli hlasitě, slastně zasténal. Sasuke svůj sten zadržel a začal se proti němu pohybovat. Nejdřív pomalu, nechtěl mu moc ublížit. Ale pak se neudržel a začal rychleji a tvrději přirážet.
Pokojem se táhly vzdechy dvou lidí, dvě zpocená těla tančila tanec vášně. Vášně a touhy.
Naruto s výstřikem vyvrcholil na své holé břicho. Sasuke ho na vrchol vášně brzy na to následoval. Vystoupil z něj a sesunul se vedle něj.
Oba dva tam chvíli takhle leželi. Netušili, co se díky tomu stane s jejich vztahem. Ale na to teď myslet nechtěli. Oba dva se ptali sami sebe, proč zrovna ten druhý. Pochybovali, že by se s někým jiným dokázali tak… přestat ovládat. Ale věděli, že za tím byla jenom touha. Touha, vášeň. Nic víc. A přes to se oba cítili tak nějak…. Dobře. Uspokojeni ne jenom fyzicky.
Naruto se po nějaké době zvedl a přešel ke dveřím do koupelny. V nich se zarazil a otočil se na Sasukeho, který ho z postele sledoval.
„Dobrou noc, Sasuke.“
„Dobrou noc, Naruto.“
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář